Rezervasyon için lütfen arayınız..

Sıcak Taş Masajı Nedir?

21 Mart 2020

Sıcak Taş Masajı Nedir

Antalya mutlu son masaj salonu hizmetlerimizde birçok masaj seçeneği sunuluyor. Sıcak taş masajı en rahatlatıcı ve keyif veren masajlardan biridir. Sıcak taş masajı ile yüklenmiş olduğunuz tüm negatif enerjileri anında atmanız mümkündür! Trafikte yaşadığınız gerilim, özel hayatınızdaki sorunlar, iş yaşamınızın zorlukları bedeninize, zihninize ve ruhen dengenize zarar verebilir.

Sıcak taş masajı ile tüm bu stresten kurtulabilirsiniz. Peki, sıcak taş masajı nasıl yapılır?:

 • Soğuk ya da sıcak taşlar kullanılır
 • Taşlar büyük bir dikkatle seçilir; her birinin farklı enerjisi vardır
 • Şifalı volkanik taşlar masajda kullanılır
 • Kan dolaşımınız taşlardan emilen ısı ile hızlanır
 • Kaslardaki tutulmalar, gerginlikler, ağrılar ve sertlikler masaj sonunda azalır
Sıcak Taş Masajı Nedir

Antalya masaj hizmetimizde sıcak taş masajı yöntemini uygularken taşlar öncelikle uygun dereceye kadar ısıtılır. Isı ölçüsü vücudun tolere edebileceği seviyede olmalıdır. Taşlar belli çakra bölgelerinin üzerine konur. Masaj öncesinde taşların koyulduğu yerler ısıtılır ve daha uygun koşullar oluşur.

Isıtma yöntemi sayesinde elle masaj uygulaması başladığı anda etki çok hızlı kendini gösterir. Kan akışı, hareketlilik ve kas gevşemesi hemen gerçekleşmeye başlar. Isınan bölgelere aromaterapik yağlar da koyulur. Farklı şiddetli baskılar uygulanarak bölgenin ısı ile beraber gevşemesi sağlanır ve kan akışı artar.

Antalya SPA masajımızda sıcak taşlar sayesinde vücut ısısını korur ve soğumaz. Antalya hamam-kese için de merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Sıcak taş masajı ve diğer SPA paketlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Bir Sonraki Yazımız


"Sıcak Taş Masajı Nedir?" için 5 yorum
 1. Turgay diyor ki:

  Günümüzde görülen salonlara kıyasla oldukça kaliteli olduğu aşikar bir masaj salonu herşey oldukça kaliteli 👍☺️

 2. Cevher diyor ki:

  Taşla falan değil mis gibi elle, yağla masaj yaptirsam yetecek çokta güzel olacak. En yakın vakitte orda olacağım inşallah. 🙂

 3. Orkun diyor ki:

  Günler bu kadar sıkıcı geçerken en sağlıklı aktivite masaj, hamam gibi faaliyetler olacak. En azından benim için öyle oluyor titizlikle çalışan elemanlara sahipler. 🙏

 4. Servet diyor ki:

  Böyle titizlik, kalite, güler yüzlü elemanlarin bulunduğu başka bir iş yeri görmedim. Çok teşekkür ederim her zaman mükemmel bir masaj salonu oldunuz😊🙏

 5. Efe diyor ki:

  Ne kadar değişik masajlar var ben gelip dümdüz masaj yaptırsam yetecek ama ona bile vaktim olmuyor. 🙁 Yinede umudum bir ara Antalya Su masaj salonunda güzel bir masaj yaptırmak.


Yorum yap