Rezervasyon için lütfen arayınız..

Sıcak Su Ve Buharın Eşsiz Uyumu Hamam

29 Şubat 2020

Sıcak Su Ve Buharın Eşsiz Uyumu Hamam

Bakım yapmayı ya da kendinize vakit ayırmayı seviyorsanız eğer, hamam en doğru seçeneklerden biridir. Gelenekselleşen güzellik uygulamalarından biri olmasının yanı sıra termal su ve buhar ile birlikte tüm gözeneklerinizin açılmasına da katkı sağlar. Antalya hamam uygulamayı sayesinde cildiniz yenilenir, tazelenir ve olduğundan daha parlak görünmeye başlar.

Derinlemesine Temizlik Ve Rahatlama!

Sıcak su ile birlikte tüm cilt temizlendiği gibi daha sonrasında da vücudun gevşemesine katkı sağlar. Antalya spa dışında hamam tercih edenlerin sayısı da her geçen gün biraz daha fazla artmaya başlamıştır. Ter ve buhar ile birlikte vücuttan tüm toksinlerin ya da ödemlerinde atılması amaçlanır.

 • Düzenli olarak hamama gitmeniz halinde ciltteki sağlık problemleri de ortadan kalkar.
 • Şifalı bir etkisi olduğu düşünüldüğü gibi aynı zamanda tüm pürüzlerinde azalmasını destekler.
 • Hamam ile birlikte kese yapmak ise ölü derilerden tüm vücudun arındırılabilmesi adına yararlı olacaktır.
Sıcak Su Ve Buharın Eşsiz Uyumu Hamama

Hamam İle Birlikte Hücreler Yenilenir!

Antalya mutlu son masaj olarak hamam söz konusu olduğunda tamamen steril ve temiz bir ortam yaratılmasına özen gösterilir. Hücreler yenilenir ve belirtilen zaman dilimi içerisinde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Antalya masaj severler adına öncelikle hamam faydalı olacaktır. Daha sonrasında kese ve köpük masajı ile birlikte en etkili sonucun elde edilmesi amaçlanır.


"Sıcak Su Ve Buharın Eşsiz Uyumu Hamam" için 4 yorum
 1. Güngör diyor ki:

  Müthiş dinlendirici bir hizmet, sakinlestigimi, cildimin yenilendiğini hissediyorum. Antalya Su masaj tesisinde bunun gibi o kadar güzel hizmetler var ki oradan cikasim gelmiyor.😁

 2. Haluk diyor ki:

  İçinize sıcacık bir dokunuş gibi, yumuşacık olan teniniz, rahatlamış vücudumuzla Antalya Su masajın en harika hizmetlerinden biri. İç organlarımdahi rahatlıyor benim. Bu söylediklerimi ne kadar kendi adıma söylesem de kim giderse gitsin tam olarak böyle hissedecek.😉

 3. Selim diyor ki:

  Tüm sinirimden stresinden arınıyorum sayenizde. Sakin ama bir o kadar da neşeli bir ortam mevcut tesisinizde. Yaşamı güzelleşiyor insanın bu kadar uygun fiyatlara kaliteli hizmet alabildiğinde.

 4. Saim diyor ki:

  Küçük yaştan beri hamama giderim, şu yaşıma kadar çok faydasını gördüm. Hiç birşey olmasa bile en başında büyük temizlik. Bu aralar Antalya Su masajda hamam hizmetini kullanıyorum sık sık oldukça memnunum.


Yorum yap