Rezervasyon için lütfen arayınız..

Özel Spa Teknikleriyle Kendinize Zaman Ayırın

6 Mart 2020

Özel Spa Teknikleriyle Kendinize Zaman Ayırın

Tarihi çok eskilere, Roma dönemine kadar uzanan spa, günümüzde en çok tercih edilen masaj tekniklerinden biridir. Özel yağlar ya da kullanılan taşlar ile birlikte kendinizi daha iyi hissetmeniz amaçlanır. Antalya spa hizmeti sayesinde tüm sıkıntılarınızdan, gerginliğinizden ya da yaşadığınız ağrılardan kurtulmanız son derece kolaydır.

Özel Masaj Yağları İle Terapi!

Antalya mutlu son masaj salonu uygulamaları içerisinde yer alan spa, özel aromaterapi yağlar ile birlikte yapılır ve minimum 40 dakika sürer. Yapılan işleme göre uygulanan bölge ve zaman dilimi değişiklik gösterir.

  • Spa ile birlikte uyku problemi yaşıyorsanız eğer bu tür sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.
  • Masaj hareketleri ile birlikte vücudunuzdaki yağ yakımının hızlandırılmasına katkı sağlar.
  • Romatizma gibi rahatsızlıkları olanların zaman içerisinde düzelmesine katkı sağlayan uygulamalardan biridir.
  • Antalya mutlu son masaj fırsatları sayesinde sizde kendinizi rahatlatırken vücudunuzun iyileşmesine de katkı sağlayabilirsiniz.
Özel Spa Teknikleriyle Kendinize Zaman Ayırın

Ruhsal Rahatlama Sunar!

Bedene sağladığı birbirinden farklı yararlı ile birlikte spa aynı zamanda ruhsal anlamda da rahatlamanıza katkı sağlar. Antalya hamam ya da spa hizmetlerinden yararlanarak kendinizi daha dinlenmiş hissedebilirsiniz. Belirli aralıklarla en az ayda bir kez de olsa yaptırmanız, ruhsal sağlığınızın korunması açısından son derece önemlidir. Böylelikle hem ruh hem de bedensel anlamda iyileşmeniz daha da kolaylaşır. Masaj sırasında özel yağlar ve kokular ile birlikte kendinizi daha fazla şımartmanız amaçlanır.


"Özel Spa Teknikleriyle Kendinize Zaman Ayırın" için 2 yorum
  1. Rakıp diyor ki:

    Tesisinize bayılıyorum, mükemmel. Tertemiz, düzenli, şık, bilgili çalışanlarla dolu harika bir iş yeri. Her gittiğimde çok memnun kalarak ayrıldım. Çok teşekkür ederim. 🙂

  2. Tuna diyor ki:

    Kendime zaman ayırmak diye birşey olduğunu unuttum bile. İş, ev, günlük zorunluluklar derken tüm kötü enerjiyi toplayıp geliyorum. Artık bu gibi hizmetlerden faydalanmak istiyorum ve tesisinizde çok beğeniyorum. Umarım en yakın zamanda kendime bir güzellik yapacağım.😁


Yorum yap