Rezervasyon için lütfen arayınız..

Özel Masaj Ve Spa Teknikleri

7 Mart 2020

Özel Masaj Ve Spa Teknikleri

Yaklaşık olarak 2500 yıl öncesine kadar dayanan masaj, rahatlama ve gevşeme için en çok tercih edilen terapi yöntemlerinden biridir. Güzellik merkezlerinde yaygınlaşmaya başlamasının üzerine birbirinden farklı alternatifleri çıkmıştır.  Genellikle günün yorgunluğunu atmanıza, kendinizi rahat hissetmenize ve ruhsal anlamda iyileşmenize katkı sağlar. Antalya masaj uygulamaları sayesinde tüm negatif enerjinizden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Thai Masajı İle Gevşeyin!

Antalya masaj salonu hizmetleri arasında en çok tercih edilenlerden biri Thai uygulamasıdır. Kas ve eklemler arasındaki gerginliği azaltarak tüm dokuların yumuşamasına yardımcı olan sistemlerden biridir. Vücudun belirli sinir noktalarına hafif baskı uygulanarak rahatlaması amaçlanır.

  • Antalya spa fırsatı ile birlikte bu tür teknikleri kullanarak kendinizi şımartabilirsiniz.
  • Gün içerisinde iş yoğunluğundan sıkıldıysanız eğer yalnızca 60 dakika ayırmanız yeterli olacaktır.
  • Kullanılan özel teknikler ve besleyici yağlarla birlikte vücudunun tamamen rahatlaması hedeflenir.
Özel Masaj Ve Spa Teknikleri

Shiatsu Masajı Oldukça Popüler!

Masaj öncesinde Antalya hamam işlemi yaptırarak öncelikle tüm gözeneklerinizin temizlenmesine katkı sağlayabilirsiniz. Daha sonrasında açılan hücrelere kullanılan yağlar ya da vitaminler hızlı bir şekilde etki eder. Böylelikle masajdan kesin sonuç alma şansınız artar. Yukarıda belirtilenlere ek olarak Shiatsu masajında ise vücudun akupuntur noktalarına dairesel hareketlerle birlikte baskı uygulanır. Böylelikle ağrılarınızın azalması, rahatlamanız ve kaslarınızın iyileşmesi amaçlanır. Son dönemde yaygınlaşmaya başlayan masaj tekniklerinden biridir.


"Özel Masaj Ve Spa Teknikleri" için 2 yorum
  1. Güngör Hakan diyor ki:

    Masaj salonunuzdan çok memnunum, vaktim olsa her dakikamı Antalya Su masajda geçireceğim öyle güzel ilgileniyor ki ben annemin evinde böyle ilgi alaka görmedim.🤭🤭🤭

  2. Sergin diyor ki:

    Masaj çok yönlü birşey hem rahatlatıyor, hem rahatsızlıkları iyilestiriyor, hem kötü enerjiden arındırıyor, hem de cilde iyi geliyor. Daha ne isteyebilir bir insan 1-2 saatte yenileniyorsunuz. Masaj yaptırmak isteyen herkese öneririm.


Yorum yap