Rezervasyon için lütfen arayınız..

Özel Masaj Teknikleriyle Tüm Organlarınız Çalışsın

18 Mart 2020

Özel Masaj Teknikleriyle Tüm Organlarınız Çalışsın

Masaj ve spa, lüks gibi görünse de etkisi oldukça fazla uygulamalar arasında gösterilir. Her geçen gün biraz daha fazla yaygınlaşmasının üzerine hizmet veren merkezlerde çoğalmıştır. Antalya masaj hizmeti almanız durumunda kaslarınız anında çalışmaya başlar ve günün yorgunluğundan kısa süre içerisinde uzaklaşabilirsiniz.

Sıcak Taş Masajı Oldukça Popüler!

Antalya mutlu son masaj salonu uygulamaları arasında popüler hale gelen seçeneklerden biri sıcak taş yöntemidir. Ağrıyan ya da rahatsızlık hissettiğiniz bölgelere konulan sıcak aromaterapik taşlar ile birlikte tüm problemlerinizden kurtulmanız amaçlanır. Etkisini gösterebilmesi adına minimum 2 ya da 3 seans devam etmeniz faydalı olacaktır.

 • Antalya spa yöntemleri içerisinde yer alan taş masajı, ruhunuzun dinlenmesine ve içsel huzuru yakalamanıza da katkı sağlar.
 • Hindistan cevizi, susam, badem yapı gibi özel içeriklerle birlikte tüm vücut ya da bölgesel alanlar masaj yapılır.
 • Daha sonrasında iyileştirici özelliği olduğu bilinen taşlar özellikle sırt ve omurilik kısmına yerleştirilir.
Özel Masaj Teknikleriyle Tüm Organlarınız Çalışsın

Klasik Masaj Her Zaman Etkili!

Yukarıda belirtilenlere ek olarak klasik masaj seçeneği de sıklıkla talep görür. Günlük yorgunluğun, stresin ve olumsuzluğun atılabilmesi adına avantajlıdır. Antalya hamam fırsatı dışında aynı zamanda bu tür masaj tekniklerinden de yararlanabilirsiniz. Kan akışını etkileyen bu tür spa yöntemleri aynı zamanda tüm hücrelerinde kısa süre içerisinde harekete geçmesine yardımcı olarak bilinir.


"Özel Masaj Teknikleriyle Tüm Organlarınız Çalışsın" için 5 yorum
 1. Karun diyor ki:

  Çok özledim masaj salonunuzu, saatler masaj yaptırırım rahatlamak istiyorum. En kısa zamanda oradayım. 😉😉

 2. Ercan diyor ki:

  Hamama girip tertemiz olup yada saunaya girip ardından masaj yaptirasim var. Öyle iyi geliyor ki bunlar bana. Ayrıca tesisin mukemmelliginide unutmamak lazım.👍😉😉

 3. Remzi diyor ki:

  En sevdiğim şeylerden biri olan masaj konusunda en bilinçli mekanları tercih ederim bunlardan en kaliteliside kesinlikle Antalya Su masaj salonu.

 4. Abdullah diyor ki:

  Harika yazılarınız var çok beğeniyorum, bilgilendirici, teşvik edici hepsi. Umarım en kısa zamanda vakit bulur ve gelebilirim tesisimize. 😊

 5. Görkem diyor ki:

  Rahatlamak ve profesyonel bir ekibe masaj yaptirabilmek için en kaliteli yer Antalya Su masaj salonu. Görüp görebileceğiniz en iyi mekanlardan birisi. Herkese tavsiye ederim.😊🙏


Yorum yap