Rezervasyon için lütfen arayınız..

İsveç Masajının Faydaları Nelerdir?

3 Mart 2020

İsveç Masajının Faydaları Nelerdir

Antalya masaj salonu olarak çok etkili SPA hizmetleri sunuyoruz. Masaj yaptırmanın faydaları ortadadır ancak bunun için mutlaka yetkin ve uzman kişilerin uygulamaları gerekir. Ekibimiz hem İsveç hem de tüm diğer masaj türlerindeki tecrübeleri sayesinde istenen sonuçları alırlar.

Antalya SPA seçeneklerimizde en popüler ve klasik masaj türlerinden biri: İsveç Masajı’dır. İsveç masajı daha çok batı teknikleri kullanılarak yapılır. Müşterilerin isteklerine, vücutlarına, ağrı ve sağlık durumlarına göre sertlik ayarlanır.

İsveç masajının birçok faydası bulunur:

 • Vücut gerginliğini azaltır
 • Depresyon ve anksiyeteye karşı etkilidir
 • Uykuyu düzene sokar; uyku problemi yok eder
 • Yorgunluk sonrası laktik asitin bedenden atılmasına yardımcı olur
 • Üst doku ve kaslara etki ederek cildi de canlandırır
 • Kan dolaşımını hızlandırır
 • Stresin neden olduğu bedensel tutuklukları yok eder
 • Zihinsel, bedensel ve fiziksel rahatlama sağlar
İsveç Masajının Faydaları Nelerdir

Gergin bedeniniz uzman ekibimiz sayesinde anında gevşeyecektir. Düzenli masaj yaptırdığınızda sağlığa etkilerini çok daha net bir biçimde anlayabilirsiniz.

Antalya mutlu son masaj yaptırmak için kaliteli bir masaj salonu arayışındaysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Masaj tekniklerinde ve bilgisinde uzmanlaşmış ekibimiz size en iyi şekilde hizmet verir. İsveç masajı birçok şikayetiniz için uygulanabilir ya da sadece yorucu geçen bir günün sonunda rahatlamak için tercih edilebilir. İsveç Masajı en iyi stres attıran masaj türlerindendir.

Antalya hamam hizmetimiz de bulunur. İsterseniz kese de yaptırabilir; bedeninizi rahatlatabilirsiniz.


"İsveç Masajının Faydaları Nelerdir?" için 2 yorum
 1. Fahrettin diyor ki:

  Uzman bilgisi ve kaliteli bir ortam gerektiren masaj sanıldığı kadar da basit değildir ve insanların masajın faydasını bilerek gelişmiş bir yer olan Antalya Su masaj gibi tesislere gitmeleri gerekmektedir. Yoksa sonuçlar gerçekten üzebilir.

 2. Erdinç diyor ki:

  İsveçin herşeyinin güzel olması dahilinde birde masajı harika. Dengeli yaşam için en büyük yardımcı ve yaptırmayı çok sevdiğim masaj türüdür. Bence en önemli ayrıntısı da hemen sonrasında Antalya Su masaj’da hamam keyfi yapmaktır.😁👍


Yorum yap