Rezervasyon için lütfen arayınız..

Hamam Desteği İle Kendinizi Şımartın

25 Şubat 2020

Hamam Desteği İle Kendinizi Şımartın

Kendinizi rahatlatmak ve yoğun iş temposundan kurtulmak istiyorsanız hamam, her zaman doğru seçeneklerden biridir. Popülerliği asla kaybetmeyen ve cilt sağlığının korunması adına en avantajlı uygulamalar arasındadır. Sıcak buhar ve su ile birlikte tamamen temizlenirken motivasyonunuzu da arttırabilirsiniz. Antalya hamam uygulaması ile birlikte kendinizi yorucu iş haftasına hazırlamanız daha da kolaylaşır.

Hamam Öncesi Mutlaka Sauna!

Antalya mutlu son masaj salonu içerisinde de yer alan hamam öncesinde, gözeneklerin tamamen açılması adına doğu seçim olacaktır. Ter yoluyla toksinlerin giderilmesi adına sıcak hava verilir ve etkisini göstermesi adına minimum 15 dakika kalmak faydalıdır.

 • Sauna kullanılması kasların gevşemesine ve sinirlerin iyileşmesine katkı sağlar.
 • Kas ve yağ oranının dengelenmesine yardımcı olan uygulamalardan biridir.
 • Yüksek ısıda ter ile birlikte yağların yakılmasına destek veren en etkili işlemler arasında gösterilir.
 • Antalya spa dışında hamam ya da sauna birlikte günlük rutinlerinizi bir kenara bırakarak kendinize zaman ayırabilirsiniz.
Hamam Desteği İle Kendinizi Şımartın

Hamam Sonrası Köpük Masajını Unutma!

Sauna ve sonrasında hamam ile birlikte köpük masajı da mutlaka belirtilen rutine eklenmelidir. Antalya mutlu son masaj fırsatını kullanırsanız eğer, vücudunuzdaki tüm kasların çalışmasına destek verebilirsiniz. Organların ve metabolizmanın harekete geçmesine yardımcı olan köpük masajı, aynı zamanda yorgunluğu da alır. Kendinizi daha dinç ve dinamik hissetmenize katkı sağlayan eğlenceli ritüeller arasında gösterilir.

Bir Sonraki Yazımız


"Hamam Desteği İle Kendinizi Şımartın" için 4 yorum
 1. Ergin diyor ki:

  Makalelerinizi okudukça elimde ne varsa bırakıp hamam keyfi yapmak istiyorum. Çok mükemmel hissettiriyor, bedenen ve en önemlisi ruhen sağlığıma kavuşturuyor beni.

 2. Okan diyor ki:

  Doğrusu faydalarını bilmeden sadece kültürel açıdan kullandım hamamı ama sitenizde faydalarını okurken çokça etkilendim. İstiyorum ki tesisinizde hamam ve masaj keyfi yaşayayım. Rezervasyon için hangi numarayı aramalıyım?

 3. Hamdi diyor ki:

  Kültürümüzde de sıkça gördüğümüz hamam gerçekten çok faydalı. İlk zamanlar bilmeden keyfi gidiyordum fakat vücudumda ki rahatlamaları farkedince bilerek ve düzenli gitmeye başladım. Yakın zamanda masajla da desteklemeye başladım etkiler inanılmaz…

 4. Erdem diyor ki:

  Tesisinizde böyle bir hizmet varsa denemek isterim. Yazıyı okuduğum zaman çok ilgimi çekti. Bilgi ve rezervasyon için nereyle hangi numarayla görüşmem lazım ?


Yorum yap