Rezervasyon için lütfen arayınız..

Etkili Hamam Ve Kese Uygulamaları

9 Mart 2020

Etkili Hamam Ve Kese Uygulamaları

Hiçbir zaman modası geçmeyen uygulamalardan bir tanesi hamam olarak karşımıza çıkar. Kültürümüzün önemli parçalarından biri olmasının yanı sıra cilt sağlığı açısından da önem taşır. Antalya hamam fırsatı sayesinde derinlemesine bir temizlik sağlama şansınız ortaya çıkar.

Hamam Ve Kese İle Cildini Tazele!

Antalya spa hizmeti dışında hamam ve keseyi de tercih etmeniz halinde cildinizin derinlemesine temizlenmesine katkı sağlayabilirsiniz. Hamam ile birlikte kese tüm ölü derilerden kurtulmanız adına da avantajlı olacaktır. Bu tür uygulamalar sayesinde kendinize vakit ayırarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

  • Kese yapılırken sert olmayan, nazik ve dairesel hareketlerin kullanılmasına özen gösterilir.
  • Böylelikle cilt dokusunun zarar görmeden üst yüzeyinin en iyi şekilde temizlenmesi amaçlanır.
  • Antalya mutlu son masaj salonu ile birlikte bu tür uygulamaları profesyonel isimlerle sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz.
  • Kese öncesinde hamama girmek hem gözeneklerin açılması hem de cildin yumuşaması adına dikkat edilecek temel unsurlardan biridir.
Etkili Hamam Ve Kese Uygulamaları

Düzenli Uygulanması Etkisini Arttırır!

Kesenin düzenli olarak uygulanması etkisinin daha fazla artmasına katkı sağlar. Zamanla kan dolaşımını hızlandırdığından dolayı selülit görünümünün de azalmasını destekler. Antalya mutlu son masaj dışında kese ve hamam fırsatlarını da kullanmanız önemlidir. Böylelikle günün tüm yorgunluğundan ve stresinden kolayca arınabilme seçeneğiniz vardır. Özellikle pürüzlü ve soyulan bir cilde sahipseniz kese, mutlaka yaptırılması gereken işlemlerden biridir.

Bir Sonraki Yazımız


"Etkili Hamam Ve Kese Uygulamaları" için 2 yorum
  1. Uygar diyor ki:

    Hamam, kese neyse de masaj konusunda üstünüze yok. Mükemmel bir hizmet, gayet güzel, saygılı,harika bir ekip her zaman çok memnunum.👍☺️

  2. Rıfkı diyor ki:

    Ah bir gelesim, keselenesim, rahatlayasım var ama nerde keşke Antalya’da olsam burda hiç Antalya Su masaj ailesinin verdiği kadar iyi hizmet veren yer yok. Çok özledim sizi😣


Yorum yap