Rezervasyon için lütfen arayınız..

En İyi Masaj Nerede Yaptırılır?

21 Şubat 2020

En İyi Masaj Nerede Yaptırılır

Masaj yaptırmak, masaj terapisi almak, vücudu dinç tuttuğu gibi bazı özel tekniklerle uygulanan masajlarla, vücudun sağlıklı yapısı korunabilir. Fiziksel ağrılar yanında stres ve endişe gibi durumlar da masaj teknikleriyle giderilebilir.

Sağlıklı formda kalmak için Antalya Spa merkezini tercih edenler, düzenli masaj takviyeleri alarak hem dinlenir hem de günler hatta haftalar sürebilecek faydalarını görmeye başlarlar.

Masaj Nedir?

Masaj; cildin, kasların, tendon ve bağların bastırılarak, ovalama ve yerine getirme faaliyetidir. Masaj hafif okşama hareketleriyle başlayarak kas, tendon ve bağların yerine oturması için bastırılarak yapılmaktadır.

Masaj yaparken, gerginliğe neden olan noktaları bulmak ve o noktalar üzerinde çalışmak gereklidir.

En yaygın masaj teknikleri arasında;

 • İsveç masajı
 • Derin doku masajı
 • Spor masajı
 • Tetik nokta masajı
 • Spa masajı

Antalya masaj salonu hizmetlerinden yararlananlar, masajın birçok tekniğini bilen, eğitimli ve sertifikalı masaj uzmanlarından faydalanmaktadır.

En İyi Masaj Nerede Yaptırılır

Masajın Faydaları Nelerdir?

Masaj, birçok kişi tarafından tamamlayıcı ve bütünleyici tıbbın parçası olarak kabul edilmektedir. Tıbbi tedavinin yanında masaj teknikleri giderek çok daha popüler olmaya başlamıştır.

Masajın görülen en çok faydaları;

 • Kaygı oluşumunu önler.
 • Baş ağrısı ve stresi giderir.
 • Spor yaralanmalarında etkilidir.
 • Stresle harmanlanmış uykusuzluğa iyi gelir.
 • Miyofasiyal ağrı sendromuna iyi gelir.

Birçok insan masaj uygulamaları için sadece tedavi amaçlı değil, keyif çıkarmak, tadına varmak için de tercih etmektedir. Antalya mutlu son masaj merkezinde uygulanacak masaj teknikleriyle hem rahatsızlıklarınızın önüne geçmiş olur hem de masajın o rahatlatan tadını deneyimlemiş olursunuz.

Masaj tekniklerini uygulamadan önce antalya hamam hizmetlerini alanlar hem gün boyunca hem de tüm hafta boyunca kendilerini daha iyi hissetmekte ve sağlıklı günler geçirmektedir.

Bir Önceki Yazımız

Bir Sonraki Yazımız


"En İyi Masaj Nerede Yaptırılır?" için 7 yorum
 1. Erdil göz diyor ki:

  O kadar çok masaj salonu denedim ki sayısını hatırlayamıyorum bile. Kimisi çok kötüydü, kimisi iyidi ama pisti fakat en son gittigim Antalya Su masaj öylemi hem temiz hem kaliteli zaten bu güzel deneyimden sonrada başka bir yere hiç gitmedim. Işinizde harikasınız, her miktarı hakediyorsunuz.

 2. Ata alp diyor ki:

  Tesisinizde güzel bir deneyim yaşadım.temizlik konusunda beş yıldızı hak eden, müşteri ilgisi konusunda harika bir iş yeri. Kendimi evimden daha rahat hissettim teşekkür ederim 😊

 3. Fırat diyor ki:

  Sitenize ilk defa girdim ve çok memnun kaldım. Öğrenmek istediğimden çok daha fazlasına hakim oldum sayenizde diğer makaleleride dört gözle bekliyorum. Bu kadar başarılı olacağını beklemiyordum.

 4. Mustafa diyor ki:

  En iyi masaj kuşkusuz sizin tesisinizde yapılır. Gayet başarılı çalışanlar, ilgi dolu bir hizmet ve daha fazlası insan daha ne ister ki. Çok teşekkür ederim bunca zaman müşterinizim ve hiçbir gün memnuniyetsiz ayrılmadım 🙏😁

 5. Semih diyor ki:

  Tesisiniz harikaydı benim için çok güzel bir deneyim oldu. Tüm ekibinize teşekkür ederim yakın zamanda tekrar ziyaret edeceğim umarım aynı ilgiyle karşılaşırım.

 6. Necdet diyor ki:

  Merhaba bir ay sonra gelmek istiyorum tesisinize gelmek istiyorum fakat hangi saatlerde açıksınız ve bilgi rezervasyon için hangi numarayı aramalıyım?

 7. Nedim diyor ki:

  Sizi sık sık takip ediyorum. Güncel bilgiler paylaşmanız çok güzel. İşiniz gerçekten çok zor hasta vücudu iyileştirebilir, sağlıklı vücudu hasta olmasına da neden olabilir. Ekibinizin bu konuda ki bilgileri gerçekten harika sizleri tebrik ederim verdigoniz önem içinde teşekkürler😊


Yorum yap