Rezervasyon için lütfen arayınız..

Düzenli Kese İle Daha Parlak Bir Cilt

8 Mart 2020

Düzenli Kese İle Daha Parlak Bir Cilt

Hamam, spa, masaj gibi birbirinden farklı uygulamalar dışında kese, cilt güzelliği açısından son derece önemli bir yere sahiptir. Antalya mutlu son masaj hizmeti veren merkezlerde hamam ve kese süreçlerine özen gösterilmesi halinde kısa zaman içerisinde cilt sağlıkla ışıldamaya başlar. Daha pürüzsüz, sorunsuz ve aynı zamanda temizlenmiş bir cilt elde etmek isteyenler adına doğru seçimdir.

Doğru Kese Uygulaması Önemli!

Cildin üst yüzeyinin tamamen arındırılmasına yardımcı bir uygulama olan kesenin, zarar vermemesi ya da tahriş etmemesi adına doğru yapılmasına dikkat edilmelidir. Hassas cilde sahip olanlarda kesenin çok fazla bastırılmaması ve yüzeysel hareketlerle uygulanması yararlı olacaktır.

  • Antalya mutlu son masaj salonu içerisinde kese yaptırmadan önce yukarıda belirtilen unsurlara dikkat etmek faydalıdır.
  • Her hafta düzenli olarak kese yaptırmak, bir süre sonrasında kan dolaşımının daha fazla artmasına katkı sağlar.
  • Uygulama öncesinde gözeneklerin açılması ve cildin yumuşaması adına ise hamam doğru bir tercih olacaktır.
  • Antalya spa uygulaması olan merkezlerde kese yaptırarak kabuklanma görünümünden de kurtulabilirsiniz.
Düzenli Kese İle Daha Parlak Bir Cilt

Cildin Yenilenmesine Yardımcı!

Cildin yenilenmesine destek veren kese, hücrelerin harekete geçmesi adına da doğru bir seçim olacaktır. Antalya hamam ve sonrasında kese ile birlikte zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Cildin her zaman genç kalmasına, canlılığını ve parlaklığını kaybetmemesine yardımcı olan seçeneklerden biri olarak bilinir.

Bir Önceki Yazımız

Bir Sonraki Yazımız


"Düzenli Kese İle Daha Parlak Bir Cilt" için 2 yorum
  1. Tarık Tayfun diyor ki:

    Güzel bir tesis çalışanların ilgisi bir harika. Memnuniyetle sık sık tesisi kullanıyorum. Herkese tavsiye ederim gidip kendinize bir güzellik yapın. 😉

  2. Ersin diyor ki:

    Ölü deriden. Akneden kurtulmanın en temiz yolu. Ayrıca çokta zahmetsiz. Hamam, kese, masaj gibi uygulamalari düşünen olursa kuşkusuz Antalya Su masaj en kalitelisi. 👍


Yorum yap