Rezervasyon için lütfen arayınız..

Derin Doku Masajı Nedir? Nasıl Uygulanır?

28 Şubat 2020

Derin Doku Masajı Nedir Nasıl Uygulanır

Kas sertleşmeleri ve kulunç sorunları stresli durumları fazlaca yaşayan insanlarda sık görülür. Bu gibi problemlerde Bali ve İsveç masajları da etkili olur ancak bazen yetersiz kalabilirler. Antalya masaj salonu hizmetlerimizde derin doku masajı tekniğini bu gibi durumlarda kullanıyoruz.

Derin doku masajı cilt tabakasının altındaki derin bağ dokularını hedef alır. Derin doku üzerine masaj uygulanır. Sert basınçla uygulanan masaj çeşitlerimiz arasındadır. Antalya mutlu son masaj hizmetlerimizde en etkili yöntemlerden biridir.

Derin doku masajı şu şekilde uygulanır:

 • Derin doku masajında düşük tempoda hareketler yapılır
 • Tempo düşüktür ancak basınç yüksektir
 • Genel olarak sert bir masaj türüdür
 • Derin doku masaj teknikleri arasında sıyırma, sürtünme vardır
 • Başparmak, dirsek, ön kol, diresek vb. kullanılır

Derin doku masajına başlarken kasları hazırlamaya yönelik uygulamalar yapılır. Bu nedenle masajın başlarında daha hafif bir basınçlı hareketler tercih edilir. Sonrasında ise sıyırma, sürtünme gibi sert basınçlı teknikler kullanılır.

Derin Doku Masajı Nedir Nasıl Uygulanır

Antalya SPA masaj seçeneklerinde sert ama en etkili yöntemlerden biridir. Bazı müşteriler yalnızca sert masajla rahatlayabildiklerinden bu masaj çeşidini tercih edebilirler. Özellikle kas düğümlerini çözmek için çok iyi bir masaj terapisidir. Sınırlı hareket, iltihap, ağrı, dolaşım bozukluğu gibi sorunlara iyi gelir.

Antalya hamam için de randevu alabilirsiniz. Temiz ve uygun koşullar altında hamam hizmetinden faydalanabilir; kese yaptırabilirsiniz. Hamam ve kese hizmetleri hem kadın hem erkekler için mevcuttur.


"Derin Doku Masajı Nedir? Nasıl Uygulanır?" için 2 yorum
 1. Caner diyor ki:

  Derin doku masajını daha önce de farklı bir işletme de yapmıştım işlerinde pek yetenekli degillerdi. Antalyasumasaj ile ilk kez dün tanıştım vallahi harikaydı elinize sağlık.

 2. Zafer diyor ki:

  Taptaze bahar çiçeği gibi hissetmenin en uygun fiyatlı ve kolay yolu. Kaliteli tavrı, yapısıyla beraber bilgili ekibiyle harikalar yaratıyorlar. Herşeyiyle harikalar.


Yorum yap