Rezervasyon için lütfen arayınız..

Antalya’da En İyi Hamam Nerede?

20 Ekim 2018

antalya hamam

Antalya hamam hizmetini turistler fark etmeksizin tüm insanlar yaptırabilirler . Masaj uygulamaları çok eski zamandan bu yana yaygın şekilde yapılmaktadır. Her kültürün farklı şekilde masaj uygulamaları bulunuyor. Vücuttaki odak noktası farklı olabilir, vücuda sağladığı yarar farklı olabilir, uygulama türü ve tekniği farklı olabilir. Türk kültüründe ise hamam masaj uygulamaları bulunmaktadır. Osmanlı zamanından bu yana yaygın şekilde gelen uygulama seçenekleridir. Neredeyse her şehirde hamam masaj yapan yerler bulmak mümkündür. Uzun süren bir tekniktir. Onun dışında vücuda birçok yararı dokunur. Hamam masaj dışında farklı bir masaj tekniği yaptırmak isteyenler ise talep edebilirler.

Antalya Hamam Masaj Esnasında Hangi Teknikler Kullanılır?

Hamam masaj uygulaması aşamalı şekilde yapılmaktadır. Antalya hamam masaj salonu uygulamayı ayrıntılı şekilde gerçekleştirmektedir. Öncelikle kişi hazırlıklı olarak masaj salonuna gelmelidir. Uygulamayı yaptıracak kişiler peştemal adı verilen havluları giyer. Hamam taşı adı verilen taşa kişi yüz üstü yatar. Masajı yapacak kişi ise köpüklü lif ile hem masaj yapar hem de lifler. Bu uygulama oldukça sert yapılmaktadır. Çünkü bir bakıma vücudun ölü derilerden arınması da sağlanmaktadır. Aynı zamanda derin bir masaj yapılarak kişinin rahatlaması sağlanmaktadır. Bu uygulama sırt, kollar ve bacaklara yapılmaktadır. Talebe göre vücut Türk kahvesi ile de kaplanabilmektedir. Çünkü Türk kahvesi vücuda oldukça olumlu etkiler sağlamaktadır. Bu masaj dışında da pek çok masaj yaptırılabilir. İsveç Masajı, Thai Masajı, Derin Doku Masajı, Selülit Masajı, Bölgesel Masaj, Taş Masajı gibi seçenekler de tercih edilebilmektedir.

antalya'da en iyi hamam nerede?

Hamam Masajının Vücuda Olumlu Etkileri

Hamam masajı bir bakıma terapi masajı olarak yapılmaktadır. Her ne kadar ağır ve yorucu bir masaj olsa da beyni rahatlatıcı etkileri bulunmaktadır. Ayrıca “Antalya Masaj Salonu Twitter Hesapları” başlıklı yazımızdan da bu içeriğe ulaşabilirsiniz. Cildi ölü derilerden arındırmaktadır, kasları rahatlatmaktadır, deriyi daha canlı hale getirmektedir, kasları harekete geçirdiği için metabolizmayı hızlandırmaktadır. Yapılması tavsiye edilmektedir hatta düzenli şekilde yapılırsa etkileri daha iyi şekilde alınmaktadır. Antalya hamam masaj yapılırken sindirim sistemi, dolaşım sistemi, sinir sistemi düzenli hale getirilir. Onun dışında da vücut temizliğini sağladığı için de kişilerin tercihi olabilmektedir. Etkili bir uygulamadır.


"Antalya’da En İyi Hamam Nerede?" için 8 yorum
 1. Melihcan diyor ki:

  Hamam zevkinin en iyi yaşanabileceği tek tesis olabilirsiniz. Temiz, dostane, şık gördüğüm benim için vazgeçilmez bir yer oldunuz. Müşteriniz olarak hep memnuniyetle ayrıldım. Teşekkür ederim 😊

 2. Kadir diyor ki:

  Antalya Side ve Belek şubelerinde bulunan masaj salonlarını ziyaret etme imkanı buldum yaşadığım deneyim son derece guzeldi. Doğruyu söylemek gerekirse aldığım keyif nedeniyle sık sık gideceğim bundan sonra, ayrıca Thai masajı, köpük masaji, Spor masajı gibi alternatifler de bulunuyrmus.

 3. Nedim Taşkın diyor ki:

  Bir çok yerde hamam deneyimi yaşamış biri olarak yorum yapıyorum. Ortam, ilgi, hizmet olarak Antalya’da ve diğer gittiğim illerde de bence en memnun kaldığım sizin şubelerinizdi. Teşekkürler.

 4. Okan diyor ki:

  Merhaba Anıl bey, dün sizi ziyaret ettim. Burada bir yorumla hizmeti değerlendirmemi istemiştiniz, hay hay. Bence Antalya’da görüp görünebilecek en temiz ve en güzel hamama sahipsiniz. Personeller de epey maharetli, elleri dert görmesin. İlk defa geldim, güzel de oldu. Her hafta düzenli gelicem inşallah.

 5. Ahmet diyor ki:

  Selamın aleyküm. Antalyada en iyi hamam demişsiniz ama belirtmemişsiniz? Neden? En iyi hamamı nerede bulabilirim acaba? Teşekkürler.

  • admin diyor ki:

   Merhaba Ahmet bey. Evet belirtmedik, çünkü gerek duymadık. Bizim sayfamızdaki iletişim bölümünde yer alan adreste Antalya’nın en iyi hamamını bulabilirsiniz! Bu da biz demek oluyor tabii ki. Ayrıca sormak istedikleriniz varsa buradan seve seve cevaplayabiliriz. Esenlikler dileriz..

   • Ahmet diyor ki:

    Şunu sormak istiyorum. Ücretler nasıl ve ne hizmetleriniz var acaba?

    • admin diyor ki:

     Öncelikle tüm hizmet içeriğimizin ön sayfa‘da belirtildiğini bilgilendirmek isterim. Ön sayfaya tekrar göz atarsanız eğer, orada tüm masaj içeriğimizi bulabilirsiniz. Fiyatlarımız da zaman zaman değişmektedir. Belirli zamanlarda kampanya ve indirimler söz konusudur. Lütfen geleceğiniz zaman dilimi içerisinde bizlere iletişim sayfamızda yer alan numaramızdan ulaşın. Esenlikler..


Yorum yap