Rezervasyon için lütfen arayınız..

Antalya Masaj Salonu Tavsiyesi

13 Eylül 2018

antalya masaj salonu tavsiyesi

Antalya masaj salonu tavsiyesi adlı bu yazımız sizlere masaj hakkında bilgiler vermek için hazırlandı. Günlük yaşamın vermiş olduğu stres, gerginlik ve yorgunluk güzel bir masaj ile üzerimizden silinebilir ya da boyun, bel, sırt ya da baş ağrısı gibi fizyolojik rahatsızlıklar da masaj ile giderilebilir. Antalya Hamam ile de ferahlık yaşanabilir.

Masaj salonlarında klasik masaj (İsveç Masajı), Aromaterapi Masajı, Thai Masajı, Taş Masajı, Shiatsu Masajı, Refleksoloji, baş,boyun ve omuz masajı ve spor masajı gibi birçok masaj çeşidi vardır.

 • 1- Masaj Nasıl Ferahlatır?

Hangi çeşit masaj olursa olsun, masaj birçok insan üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Yapılan araştırmalara göre masajın insan üzerinde olumlu psikolojik etkileri olduğu da kanıtlanmıştır. İnsan vücuduna stresin etkisi çok fazladır. Vücudumuzda ensemizden kürek kemiklerine doğru inen 2 kas grubuna stres kası adı verilmiştir. Bunun sebebi ise stres altındayken bu kasların boynumuzda ve başımızda ağrıya neden olmasıdır. Stres sebepli ağrılarınızdan antalya mutlu son masaj ile kurtulabilirsiniz.

 • 2- Antalya Masaj Salonu Tavsiyesi

Uzman eller tarafından yapıldığında, günlük hayattan uzaklaştıran bir rahatlama molası olarak tanımlayabileceğimiz masaj, stres ve yorgunluğun giderilmesinde, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde, kan dolaşımının düzenlenmesinde ve metabolizmanın hızlandırılmasında yardımcı olur. Antalya masaj salonu tavsiyesi için internet üzerinden yapacağınız araştırma ile istediğiniz tür masaj yapan salonların bilgilerine, fiyatlarına ve hizmet ve kampanyalarına ulaşabilirsiniz. Turistik bir şehir olan Antalya’da her türlü masaj için çok fazla seçenek bulunuyor.

antalya masaj salonu tavsiyesi

 • 3- Düzenli Masaj

Düzenli olarak masaj yaptırmak sağlık üzerinde olumlu etkilere sahiptir. Örnek olarak düzenli masaj yaptıran kişilerde, kalp krizi riski azalır, kan dolaşımı düzenli olur, kaslar diri olur ve en önemlisi stresin vücut üzerindeki etkileri en az iner.

Alacağınız masaj hizmeti alanında uzman ve profesyonel kişiler tarafından verilmelidir. Her kas grupları için masaj tekniklerinin iyi bilinmesi ve uygulanması gerekir. Antalya masaj salonu tavsiyesi konusunda, alacağınız hizmetin profesyonel olması, hijyen kurallarına dikkat ediliyor olması önemlidir.

Masaj doğru eller tarafında uygulanırsa en eski ve doğal tedavi yöntemlerinden biridir, Antalya’da masaj yaptıracaksanız otellerde, hamamlarda ya da özel masaj salonlarında uzman, kaliteli ve hijyenik hizmet alabilirsiniz.

Bu konu “Antalya Masaj Salonu Işıklar Şubesi” başlıklı yazıda yer edinmişti. Aldığınız hizmet sonuna hem fiziksel hem de psikolojik olarak ferahlayacaksınız.

Bir Sonraki Yazımız


"Antalya Masaj Salonu Tavsiyesi" için 5 yorum
 1. Hayri diyor ki:

  Masaj lüks gibi görünse de hiçbir alakası yok. Masaj kesinlikle bir ihtiyaç. Zihinsel ve bedensel gevşemenin tam yeride Antalya Su Masaj. Mutsuzluk dolu bir bedenle girip, masaj salonundan en stressiz,sakin insanı olarak çıkabilirsiniz. Fiyatlarıda gerçekten çok makul.

 2. Rauf diyor ki:

  Salonunuza gelirken büyük endişelerim vardı.Diger gittiğim illerde genelde hüsrana uğradım ya masaj açısından yada temizlik dolayısıyla eksiklikler mevcuttu. Masaj salonunuz sayesinde endişelerimin gereksiz olduğunu anladım.🙏

 3. Berk diyor ki:

  Antalya’da tavsiye edeceğiniz masaj salonu veya hamam hangisi? Yazınız güzel ama nereyi tavsiye ettiğinizi anlamadım. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz, masaj hizmeti almak istiyorum.

 4. Yusuf Balin diyor ki:

  Masaj salonu olarak tavsiye edeceğiniz yer nerde Antalya’da? Makalede adres ya da site tarifi bulamadım. Size yazacağım mail adresinden benimle iletişime geçebilir misiniz?

  • admin diyor ki:

   Yusuf bey sitemizde yer alan iletişim sayfasındaki numaramızı arayarak tavsiye edebileceğimiz masaj salonu ve hamama ulaşabilirsiniz. 🙂


Yorum yap