Rezervasyon için lütfen arayınız..

Antalya Masaj Salonu Ekşi Yazıları

9 Eylül 2018

antalya masaj salonu ekşi

Antalya Masaj Salonu Ekşi Yazıları da insanları oldukça aydınlatıyor. Modern hayatın bir parçası haline gelmiş olan masaj tedavisi rehabilitasyon merkezleri başta olmak üzere her yerde yaygınlık kazanmış bulunuyor.

Doktorların alternatif tıp olarak reçete yazarak yönelim sağladığı masaj tedavisi aynı zamanda insanların kendi ihtiyaçları dahilinde de yararlanabilecekleri bir tedavi çeşidi olmuş oluyor. Konu hakkında birçok akademik çalışma yapılmış olmasıyla beraber; bu yazılarla beraber Antalya ve çevresinde masaj tedavisine olan ilgi de artmış oluyor.

  • 1- Masaj Yapılmayacak Durumlar

Vücudun hemen her alanına etkisi olan ve faydası bulunan bu tedavinin yapılamayacağı durumlarda söz konusudur. Yapılamayacağı durumları bilerek bilinçli bir şekilde hareket edilmesi gerekiyor. Çünkü incelenen Antalya masaj salonu ekşi yazıları içeriklerinde de görüldüğü üzere birtakım sorunlarda söz konusu olabiliyor. Bilgili ve tecrübesini ispatlamış olan kişiler tarafından yapılmadığı takdirde türüne göre sıkıntılara yol açabileceği gibi kırıkları olan, tümör hastaları, kalp ya da böbrek yetmezliği olan hastalar, menenjit hastaları ve ağır enfeksiyon hastalarına masaj tedavisinin uygulanmaması gerekiyor. Bu gibi hastalıkları olanların doktor raporu ile masaj tedavisi olması gerekmektedir. Bu gibi ağır hastalıklar dışında her zaman uygulanabilen bir tedavi türü olan masajda dikkatli ve bilinçli olmak her zaman önemli bir unsur olmaktadır. Masaj uzmanları masaj işlemini Masöz bayan bu bilinçle gerçekleştirmektedir.

antalya masaj salonu ekşi

  • 2- Antalya Masaj Salonu Ekşi Yazıları

Daha çok bu tedaviden yararlanmış olan ve Antalya masaj salonları hakkında bilgi sahibi olan kişiler tarafından ekşi sözlüğe yazılmış olan yazılar bilgilendirme yapabiliyor. Dileyenlere bölgesel bir şekilde uygulayarak özellikle ağrı olan ya da ferahlaması gereken yerlere bölgesel masaj yapılabiliyor. Masaj türlerinden biri olan bölgesel masaj yaklaşık 30 dakika içerisinde uygulanıyor. Bölgesel masajlarda baş ile boyun, ense ile omuz, sırt ve bel ve kol ile bacak bölgeleri daha çok uygulama yapılan bölgelerdendir. Geçenlerde bir yazı da “Antalya Masaj Salonu Baskın Haberleri” hakkında paylaştık.

  • 3- Bölgesel Masaj

Bölgesel masajlar çok tercih edildiği gibi faydası rahatlıkla hissedilebilen masajlarındandır. Ferahlatıcı bir tedavi türü olduğuna dair birçok yazılar olmakla birlikte Antalya Masaj Salonu Ekşi yazıları içerisinde olumsuz içeriklerin olduğu da söz konusudur.


"Antalya Masaj Salonu Ekşi Yazıları" için 1 yorum
  1. Rıfat diyor ki:

    Sitenizde şunu fark ettim. Bu işe baya kafa yormuşsunuz belli. Ben de farklı bir şehirde masaj salonu işletiyorum, inanın sizin kadar işini ciddiye alanı daha görmedim. Reklamcınız iyi iş çıkartıyor. Antalya’ya geldiğimde sizinle görüşmek isterim. Antalya mutlu son masaj sektörünü tanımak isterim. Kolay gelsin.


Yorum yap