Rezervasyon için lütfen arayınız..

Antalya Masaj Salonu Belek Hizmeti

1 Eylül 2018

antalya masaj salonu belek

Antalya masaj salonu Belek olarak deneyimli personel ile masaj hizmeti vermekteyiz. Masajın etkisi tıbbi olarak kanıtlanmış ve tıp kitaplarında yerini almıştır. Herhangi bir nedenden dolayı kasılan ve sertleşen kaslar vücutta ağrı oluşmasını tetikler. Ferahlama masajı ile kasılan kaslar gevşer ve kaslara olan kan akımı artar.

  • 1- Masaj Çeşitleri Nelerdir?

  • – Klasik masaj olarak adlandırılan İsveç masajı
  • – Aromaterapi masajı
  • – Taş masajı
  • ​​​​​​- Thai masajı
  • – Spor masajı
  • 2- Thai Masajı

Tayland’da sıklıkla uygulanan masajın temelinde yoga vardır. 60 çeşit germe ve pres işlemi uygulanarak yapılan bu masaj biraz sert gibi görünse de sonuçlar harika olmaktadır. Antalya masaj salonu belek Tayland’dan gelen masaj uzmanlarının yaptığı Thai masajı ile ünlüdür. En az bir saat en fazla 4 saat kadar uygulanabilir. Masaj yaptıran kişi masajı yapan kişinin komutları ile pozisyon değiştirerek devam eder. Bası, germe ve pres işlemeleri ile yapılır.

  • 3- Antalya Masaj Salonu Belek

Masaj ücretleri her salona ve masaj çeşidine göre farklılık gösterir. Antalya masaj salonu Belek havadar masaj salonları ve deneyimli masaj uzmanları ile hizmet vermektedir. Antalya mutlu son masaj ile yoğun iş hayatında kendinize zaman ayırarak yaptıracağınız masaj ile daha sağlıklı ben huzurlu olabilirsiniz. Klasik masaj sıklıkla uygulanan bir masajdır.

antalya masaj salonu belek

  • 4- Masajın Faydaları Nelerdir?

Masajın saymakla bitmeyen birçok yararı vardır. Vücuttaki tüm sistemler ve hormonlar üzerine olumlu etki yapar. Psikolojik olarak huzur sağlar. Masaj esnasında kullanılan hoş kokular masajın daha kolay yapılmasını sağlarken kişide olumlu duygular geliştirir. Ödem daha kolay atılır ve vücutta atık madde birikmesi önlemmiş olur.

Cilt daha parlak ve formda olur. Kırışıklıklar azalır ve cilt daha esnek ve pırıltılı olur. En önemli etkisi kan dolaşımı üzerinedir ki kan dolaşımının canlanması tüm vücut sistemlerini etkiler. Kemer ile ilgili masaj hizmeti hakkında bilgi için “Kemer Masaj Salonu Hakkında Bilgiler” başlıklı yazımıza bakabilirsiniz. Beyine daha çok kan gider, periferdeki dokular daha çok beslenir ve oksijenlenir. Daha çok beslenen doku geç yaşlanır daha diri ve canlı olur. Antalya masaj salonu Belek saysesinde Cilt altındaki kolojen sentezi artar buda cildin daha genç görünmesini sağlar.

Bir Sonraki YazımızYorum yap