Rezervasyon için lütfen arayınız..

Antalya Masaj Salonu Baskın Haberleri

8 Eylül 2018

antalya masaj salonu baskın

Antalya masaj salonu baskın haberlerine sıklıkla rastlar olduk. Bu durum sonucunda, baskın olayları haberlerde yer almaya başlamıştır.

İnsanlık tarihinde masaj önemli bir yer tutmaktadır ve sağlık açısından önemi her gün daha fazla artmaktadır. İnsanlar günün stresinden kurtulmak, çeşitli hastalıkların tedavi edilmesi gibi çeşitli amaçlar için masaj yöntemlerini denerler. İnsanlar kendi kendilerine masaj yapabilirken, profesyonel uzman yardımı ile de masaj türlerini deneyebilirler. Antalya turizm merkezi olarak birçok yerde masaj hizmeti veren masaj salonları hizmete girmiş ve hizmet vermeye başlamışlardır. Antalya Hamam ise bu turizm merkezinde çok popüler. Sağlık için hizmet vermek amacıyla kurulan masaj salonları kimi zaman kolay para kazanmak ve farklı amaçlar için kullanan kişiler tarafından çalıştırılmaktadır. Bu durum sonucunda, haberlerde Antalya masaj salonu baskın haberleri yer almaya başlamıştır.

  • 1- Masaj Salonları

Masaj yaptırmak kadar masajın yapıldığı ortam, yapan kişi faktörü de büyük önem taşımaktadır. Antalya mutlu son Masaj çeşitlerinde, uygulanacak vücut bölgesine göre hafif ya da sert baskılar uygulanmaktadır. Tecrübeli ve eğitimli masörler tarafından yapılan masajların etkileri daha çabuk hissedilmektedir. Bilgisiz kişiler tarafından yapılacak olan bir masaj uygulaması kişilerin acı çekmesine hatta sakatlanmasına neden olabilmektedir. İyi bir masaj için masaj salonlarının hijyen kurallarına uygun olması, ortam aydınlatma ve ısı düzeninin iyi ayarlanmış olması büyük önem taşır. Masaj salonları düzenli olarak denetlenmektedir. Antalya masaj solonu baskın haberleri yapılan denetimleri göstermekte ve olumsuzluk varsa müdahale edilmektedir.

antalya masaj salonu baskın

  • 2- Antalya Masaj Salonu Baskın

Sosyal medyada ve ulusal haber kanallarında masaj salonları için yapılan rutin denetimler çoğu zaman haber konusu olmuştur. Rutin denetimler dışında, masaj salonları hakkında yapılan bir ihbar durumunda da baskın usulü ile denetimler yapılarak, şikayet konusu yerinde tespit edilmeye çalışılmaktadır. Ayrıca “Antalya Masaj Salonu 24 Saat Açık” başlıklı yazımızda da bu konuya değinmiştik.

  • 2- Masajın Faydaları

Uygulandığı ülke ve vücut bölgesine göre çeşitlendirilen masaj uygulamalarının tamamı insan vücudunda ferhalama hissi uyandırmayı amaçlamaktadır. Tüm masaj uygulamaları vücutta kan dolaşımını hızlandırmayı, kas gerilimlerini azaltmayı, toksinlerin atılmasını kolaylaştırmayı ve yeni hücre oluşumunu hızlandırmayı amaçlamaktadır. Masaj uygulaması ile kişiler çeşitli ağrılardan kurtulur, stres ve gerilimden uzaklaşarak ferahlama hissederler ve kendilerini daha mutlu hissetmeye başlarlar.

Antalya masaj salonu baskın haberleri Antalya yerel basında daha fazla yer almaktadır.Yorum yap