Rezervasyon için lütfen arayınız..

Antalya Hamam ve Sauna Hizmeti

14 Eylül 2018

antalya hamam ve sauna

Antalya Hamam ve Sauna hizmeti doğru şekilde alınarak profesyonel masaj uzmanlarına uygulama yaptırılabilir. Yapılacak en yararlı uygulamalardan biri masajdır. Masaj birçok farklı çeşide sahip olup insanı ferahlatan bir uygulama türüdür.

Çeşitlerine göre insanlara sunmuş olduğu yararlar da farklılık gösterir. Ancak temel olarak stresten arındırma, kasları rahatlatma, mutlu hissettirme, deri estetiğini sağlama gibi birçok yararı bulunuyor. Özel olarak bir sebep için masaj yaptırmak isteyenler de uygulama konusunda talepte bulunabilir. İşin uzmanları ve deneyimli kişilere yaptırıldığı takdirde geri dönüşler doğru şekilde alınabilir. Ayrıca sağlığı da olumlu şekilde etkiler.

 • 1- Antalya Hamam Hizmeti ile Klasik Masaj Yaptırılabilir

Klasik masajın vücuda birçok olumlu etkisi bulunuyor. Çeşitli yağlar ve kremler kullanılarak yapılan bu uygulamada vücudun hem içi hem de dışı olumlu şekilde etkileniyor. Antalya Hamam ve Sauna merkezi doğrultusunda sağlıklı olan herkes bu uygulamayı yaptırabilir. Kan dolaşımını hızlandırarak kalp sağlığını ve dolaşım sistemini korur. Stresi azaltması sebebiyle sinir sistemini büyük ölçüde korumaktadır. En önemlisi ise kaslara olan etkisidir. Kasları yumuşatır, stres sebebiyle oluşmuş olan sertlikleri rahatlatır. Deri aşırı şekilde güzelleşir, kan dolaşımı hızlanmış olduğu için daha canlı bir görünüm söz konusu olur. Antalya masöz bayan Masaj dolu geçen ömür güzel olur.

antalya hamam ve sauna

 • 2- Masaj Uygulamaları Güzellik Sunmaktadır

Masaj uygulamaları güzelliği de beraberinde getirmektedir. Kadınların kalça bölgesinde selülit durumları oldukça olumsuz etkileyen bir durumdur. Selüliti yok etmenin en kolay ve etkili yollarından biri de masajdır. Masaj yapıldığı takdirde kan dolaşımı hızlanmaktadır. Böylece kalçada biriken selülit kan dolaşımı hızlanması sayesinde daha pürüzsüz bir cilt oluşur.

 • 3- Masaj Hangi Durumlarda Yapılmaz?

Masaj bazı durumlarda yapılmaz. Bu durumlardan bazılarını “Antalya Masaj Salonu Tavsiyesi” adlı makalemizde de belirtmiştik. Bu durumlar söz konusu olduğu zaman doktora da danışmak gerekebilir. Enfeksiyon hastalıkları olduğu zaman, abselerde, hastalıklarda, yaralanmalar olduğu zamanlarda, kanser durumu söz konusu olduğunda, açık yaralar, çıkıklar, ağrılar olduğu takdirde, iltihaplı hastalık olduğu zamanlarda kesinlikle yaptırılmaması gereken bir uygulamadır. Aksi takdirde hastalığı daha ciddi bir boyuta da taşıma tehlikesi söz konusu olabilir. Mutlaka dikkat edilmelidir. Antalya Hamam ve Sauna ile güzellik için bu uygulamalar yaptırılabilir.

Bir Önceki Yazımız


"Antalya Hamam ve Sauna Hizmeti" için 5 yorum
 1. Demircan diyor ki:

  Antalya’nın en kaliteli masaj, hamam, spa hizmeti veren tesisi olarak Antalya Su masajı herkese öneririm. Şık, kaliteli, kapsamlı ve insana değer veren bir mekan. Ellerinize kollarınıza sağlık 🙏☺️

 2. Orçun diyor ki:

  Gördüğüm, denedigim en iyi hizmetleri veren, mükemmel dakikalar yaşatan tek yer Antalya Su masaj. Elerinize sağlık harika ötesi bir tesis. Şu vakte kadar bir kez bile memnuniyetimi ve güvenimi zedelemediniz.

 3. Ramiz Tunç diyor ki:

  Hamam, sauna, masaj sektöründe gördüğüm en iyileri siz olabilirsiniz. Sürekli şehir şehir gezmek durumundayım ve gittiğim yerlerde masaj, hamam gibi hizmet yerlerine gitmek iyi geliyor ama şu zamana kadar sizdeki gibi ilgil alaka görmedim çok teşekkür ederim size ve tüm ekibinize.😊

 4. Murat Önder diyor ki:

  Hocam siz masaj ve sauna demişsiniz ama genel bi bilgi hep. Lütfen kendiniz hakkında daha detaylı makaleler yazar mısınız. Antalya’da yaşayan biri olarak sizi takip etmek keyif verici. Yakın zamanda sizi ziyaret edicem.

  • admin diyor ki:

   Merhaba Murat bey; amacımız masaj ve hamam kategorisinde tüm bilgi ve birikimlerimizi siz değerli misafirlerimizle paylaşmaktır. Eleştirinizi dikkate alacağımıza emin olabilirsiniz. Antalya’da hamam ve masaj sektöründe bir ilki yapıyoruz; bu yüzden eksiklerimizi mazur görün lütfen..


Yorum yap